درباره ما بیشتر بدانید

تعمیرگاه مجاز خدمات کوشا تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان فارس شهر شیراز و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران شیراز و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. نصب و تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر ، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و … در این مرکز صورت می گیرد.

ما با برخورداری از سرویس کاران و تکنسین های مجرب و متعهد در طی سالها فعالیت حرفه ای خود در تمامی نقاط استان فارس و شهر شیراز توانسته ایم رضایت اکثریت مشتریان خود را جلب نماییم.

استفاده از قطعات و لوازم یدکی ارجینال و دارای گارانتی و همچنین ارائه خدمات تعمیرات در محل در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از جمله خصوصیات تعمیرگاه لوازم خانگی خدمات کوشا می باشد.

ما دارای شعب و نمایندگی های زیادی در تمامی نقاط استان می باشیم و این ویژگی به مراه انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی در محل، کار را برای مشتریان ما بسیار راحت کرده و بسیاری از دغدغه های فکری آنان را برطرف نموده است.

درباره خدمات کوشا

پس از برقراری تماس با تعمیرگاه و درخواست تعمیرات، در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار ما با شما تماس گرفته و طبق زمانی که شما تعیین می کنید جهت ارائه سرویس های لازم در محل حاضر می شود و قطعا الویت اول سرویس کار ما تعمیر لوازم خانگی شما می باشد و تعویض قطعات به جهت داشتن هزینه بیشتر آخرین الویت کاری تعمیرکاران است. در نهایت اگر مجبور به تعویض قطعات دستگاه شما شدیم، با استفاده از قطعات ارجینال و دارای ضمانت نامه خیال شما را آسوده خواهیم کرد. از اینکه به ما اعتماد می کنید سپاسگزاریم.

گواهینامه ها و مجوز ها

نظرات مشتریان خدمات کوشا

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه خدمات کوشا، مشتریان ارزشمند هستند. تمام تلاش خدمات کوشا جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌ کنند.

فهرست